Diş Kliniği Ankara Demetevler

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Hastalar gerek daha önce yaşadıkları talihsiz tedaviler gerekse dayanılmaz olan ve bir türlü geçmeyen diş ağrıları sebebiyle diş hekimlerine korkarak gelmektedirler. Kliniğimiz demetevler 12. Cadde üzerinde bulunmakta olup sizleri bu korkulardan kurtarmayı hedeflemektedir. Geniş hekim kadromuz,güler yüzümüz,temiz çalışma ortamımızla sizleri hem rahatlatıp hem de en iyi tedaviyi sunmayı hedeflemekteyiz.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ANKARA

Ankarada bulunan kliniğimizde hastalarımıza kendilerini evlerindeymiş gibi rahat,ağrısız,kalıcı ve en hızlı tedavileri yaplamayı hedefliyoruz. Aniden gelişen ağrı,travma gibi olgularda hem Şentepe,Demetevler,Yenimahalle gibi muhitlere yakınlığı hem de 24 saate yakın açık olmamız sebebiyle acil durumlarda da hizmet verebilmekteyiz.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ DEMETEVLER

Demetevler 12. Caddede bulunan kliniğimiz metro, otobüs,minibüs gibi çeşitli toplu taşıma araçlarına konum itibariyle çok yakındır. Bu sebeple en iyi ve ideal tedavilere kolayca erişilebilmektedir.

Kliniğimizde diş eti tedavileri,zirkonyum kaplama ve çeşitli protez işlemleri,lazerle diş beyazlatma işlemi,implant tedavisi,kanal tedavisi,restoratif diş tedavisi gibi bir çok hizmet verilmektedir. Geniş hizmetler sunan ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz hem en iyi hem de en rahat tedavileri yapmayı hedeflemektedir.

Kliniğimizde diş hekimliği alanında bir çok tedaviyle hizmet vermekle birlikte tedavilerimizin yanı sıra hastalarımıza ailemizden birisi gibi yaklaşarak onları rahatlatıp korkularını yenmelerine yardımcı oluyoruz. Onları evlerindeymiş gibi hissettirip mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlıyoruz.

0534 058 86 08