Kurumsal

HAKKIMIZDA

Şirketimiz Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Sağlık Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 2 Adet Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği olarak hastalarımızın  memnuniyetini arttıracak kapsamlı ağız ve diş sağlığına yönelik hizmetleri en kısa sürede sunmaya gayret ediyoruz. Yaptıkları işlemi özenli ve hekimliğe yakışır şekilde yapmaya özen gösteren  hekimlerinin ve işini profesyonel şekilde yapmaya özen gösteren yardımcı personellerinin bulunduğu kliniklerimizde  hasta hakları da her zaman tarafımızca gözetilmektedir.

Bünyemizdeki Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ;

  1. Özel O.E.T. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2019)
  2. Özel Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2022)

Her geçen gün biraz daha büyümeye çalışan ekibimiz kısa süre içerisinde binlerce insana  hizmet vermeye başlamıştır. Özel O.E.T. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  ailesi olarak her zaman hastalarımızın ağız ve diş sorunlarının tedavi edilmesine yardımcı olduğumuz gibi ileride yaşanabilecek  muhtemel  hastalıkların belirtilerini de göz önünde bulundurarak tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Teknolojiyi hizmetlerimizin her bölümünde kullanmaya özen göstererek alanımızdaki tüm yeniliklerden ve teknolojik gelişimden her zaman haberdar olmaya özen gösteriyoruz.

Yaptığımız tedavilerin hekimlik ahlakına ve dürüstlük ilkelerine bağlı olmasına dikkat ediyoruz ve hastaların kliniğimizden memnun ayrılmasını her şeyin üstünde bir noktada tutuyoruz. Özel O.E.T. Ağız ve Diş Polikliniği olarak hem yurt içinden hem de yurt dışından bizi tercih eden hastalarımız için en iyi ve yeni tedavi yöntemlerini kullanmaya önem gösteriyoruz. Tedavilerimizden yararlanmak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kliniklerimizde temizliği ve hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışıyoruz. İşte bu nedenle çok kısa bir sürede talepleri karşılayabilmek adına 2. Polikliniğimizi hizmete açma ihtiyacı duymuşuzdur.

Kurucumuzun Tanıtım Videosu

0534 058 86 08